RB 1200 KRUK

Email
Kruk Resize
Kruk 01
Kruk 02
Kruk 03
Výrobca:SIPMA
Popis

Rezačka balíkov SIPMA RB 1200 KRUK je navrhnutá na rezanie balíkov, podstieľanie slamou a kŕmenie balíkmi slamy, sena a siláže.

Univerzálny design umožňuje kŕmenie silážou a podstieľanie slamou v hospodárskych budovách ako aj na voľnom priestranstve.

Zadná nakladacia stena, ktorá je ovládaná hydraulicky, umožňuje ľahké a rýchle nakladanie balíkov do stroja.

Nože bubna režú materiál na kŕmenie a zabezpečujú vysokú priepustnosť a efektívnosť stroja.

Mriežka namontovaná oproti nožom bubna zabezpečuje posun materiálu k nožom bubna, chráni stroj pred upchávaním a zvyšuje jeho životnosť a spoľahlivosť.

3-sekciový hydraulický rozvádzač, ktorého ovládacie páky sú v dosahu operátora, umožňuje úplné riadenie procesu z kabíny operátora.

Ovládací ventil na prietok oleja v hydraulickom rozvádzači umožňuje ovládanie rýchlosti podlahového dopravníka. Toto ponúka možnosť nastavenia rýchlosti podlahového dopravníka v závislosti od typu rezaného materiálu a zabezpečuje optimálne využitie stroja.

Hydraulicky ovládaný vysúvací žľab umožňuje nasmerovanie rozrezaného materiálu priamo do kŕmiacich žľabov a nastavenie vzdialenosti vysúvania od 0,5 m (napr. počas kŕmenia) do približne 15 m (napr. podstieľanie slamou).

Špecifikácia

Produktový leták