Valtra Séria A (88-101 Koní)

Email
Valtra Seria A Agra
Výrobca:VALTRA
Popis

Séria A je veľmi vhodný traktor pre všetky druhy prác na akýchkoľvek farmách. Jeho malá veľkosť, kompaktné usporiadanie, nízko uložené ťažisko a vynikajúca manévrovateľnosť, predurčujú tento traktor pre prácu aj v prudkých kopcoch. Vynikajúci je tento traktor pri práci v lese alebo v komunálnych službách.

Traktory Valtra Séria A sú skonštruované a vyrobené tak, aby vykazovali maximálny výkon a spoľahlivosť v akýchkoľvek podmienkach. Jedinečné sú hlavne vlastnosti unikátnej konštrukcie rámu traktora, kde palivová nádrž vystupuje ako stredová časť rámu a súčasne chráni náhon prednej nápravy. Tento dizajn má výhodu vo vysokej svetlej výške s výbornou ochranou spodnej časti traktora.

V kategórii ľahkých traktorov je Séria A veľmi silný univerzálny stroj, ktorý vždy efektívne odvádza požadovanú prácu. Vývodový hriadeľ na Sérii A je jedným z najvýkonnejších vo svojej triede.

Valtra Série A je poháňaná treťou generáciou 3-valcových motorov AGCO Power 33CTA so systémom Common Rail.

Séria A je vo svojej triede ideálnym traktorom pre montáž čelného nakladača.
Nové modely série A sú vybavené elektronickou HiTech reverznou prevodovkou, ktorá je považovaná za najlepšiu na trhu. Plynulé a presné radenie vpred a vzad zvyšuje produktivitu a pohodlie najmä pri prácach s čelným nakladačom . Tento systém je tiež vybavený integrovanou ručnou brzdou, čo je považované za luxus aj u vyšších modelov traktorov. Ručná brzda sa zopína automaticky, keď je páčka reverzora v parkovacej polohe, alebo pri vypnutom motore. Výber smeru jazdy uvoľní ručnú brzdu, takže nemôže dôjsť k omylom. Systém je preto veľmi jednoduchý a bezpečný.

Všetky modely série A sú dodávané s plne synchronizovanou prevodovkou s jednoduchou konštrukciou a vynikajúcou účinnosťou. Elektrohydraulicky ovládaný zadný trojbodový záves a univerzálne automatizované funkcie prevodovky ako napríklad tempomat, uľahčia plnenie mnohých úloh. Nová a vylepšená séria A umožňuje zákazníkom, aby si vychutnávali úroveň produktivity a technológie, ktoré boli predtým k dispozícii.

Technické parametre

Modely kW HP ot/min.
       
A 83 65  88  2270 
A 93 74  101 2270 
Špecifikácia

Produktový leták