Valtra Séria S (290-400 koní)

Email
Valtra Seria S Agra
Výrobca:VALTRA
Popis

Traktory série S sú moderné traktory pre veľké podniky. Tento výkonný stroj je ideálny pre všetky druhy prác. Vlastnosti ako ergonomická kabína, voliteľné otočné riadenie, radenie pod zaťažením a výkonná hydraulika robia tento traktor jedným z najlepších vo svojej triede.

Valtra série S ponúka hospodárnosť a pohodlie v spojení s vynikajúcou technológiou a najnovším inteligentným riadením traktora. Riadenie je príjemné vďaka vhodne rozloženej hmotnosti, dlhému rázvoru, hydro - pneumatickému odpruženiu prednej nápravy a priestrannej, tichej, pneumaticky odpruženej kabíne so systémom otočného riadenia TwinTrac (výbava na želanie). Systém otočného riadenia TwinTrac s vynikajúcou viditeľnosťou a komfortnou polohou pri riadení nastavuje nové štandardy pre ergonómiu riadenia.

Pohodlie a ergonómia spolu so spoľahlivým, úsporným motorom AGCO Power 84 AWF a účinnou AVT prevodovkou dáva slovu produktivita nový význam. Priestranná kabína traktorov Valtra série S poskytuje vynikajúci výhľad vo všetkých smeroch. Ľahko ovládateľné a prehľadne umiestnené hlavné ovládacie prvky na nastaviteľnej lakťovej opierke vytvára spolu s celkovým prevedením kabíny ideálne komfortné prostredie pre obsluhu.

Špecifikácia

Produktový leták