Valtra Séria T (155-250 koní)

Email
Valtra Seria T Agra
Výrobca:VALTRA
Popis

Modely Active, Versu a Direct ponúkajú väčšie možnosti voľby než kedykoľvek predtým. Modely Versu a Direct rozširujú sériu T o dva nové typy prevodoviek a o mnoho nových vlastností. Modely Versu majú novú prevodovku s piatimi stupňami radenia pod zaťažením, ktorá je ovládaná tlačidlami na lakťovej opierke, v kabíne sa tak nenachádza radiaca páka. Modely Direct majú novú extrémne jednoduchú plynulú prevodovku, ktorá bola vyvinutá a vyrobená spoločnosťou Valtra. Základom pre obidve prevodovky sú overené a odskúšané komponenty.

Traktory série T sú ideálnym riešením pre poľnohospodárov a poskytovateľov služieb, ktorí si môžu vďaka systému Valtra a la Carte nechať postaviť traktor presne podľa svojich potrieb. Motory AGCO Power a hydraulika Load-Sensing robia z modelov série T špičkový traktor vo svojej triede. Tieto traktory sú extrémne výkonné a teda ideálne pre agregáciu s ťažkým závesným náradím.

Všetky traktory Valtra série T sú dodávané s elektrohydraulickou reverzáciou, ktorá umožňuje traktoru, aby využil rovnaký výkon pri jazde dopredu i dozadu.

Špecifikácia

Produktový leták