NÁHRADNÉ DIELY

Na všetky predané stroje Vám vieme zabezpečiť náhradné diely. Nakoľko náš sortiment je veľmi široký, nie je možné kapacitne držať všetky náhradné diely skladom. Široký výber náhradných dielov máme hlavne na značky Zetor, Bobcat a ZDT. Ostatné náhradné diely Vám vieme operatívne zabezpečiť. Náhradné diely posielame prepravnou spoločnosťou, takže v prípade, že náhradný diel máme na sklade, na druhý deň Vám bude doručený. 

Pri objednávaní náhradných dielov prosíme uvádzajte vždy správne typové označenie stroja, výrobné číslo (rok výroby), nakoľko tieto údaje sú dôležitým identifikátorom pri vytypovaní náhradných dielov.  

Pri odbere stanoveného objemu Vám poskytneme rabat na ďalší nákup náhradných dielov. 

Aby ste sa k Vašej práci vždy vydávali s pocitom bezpečia, odporúčame Vám používať originálne diely, ktoré sa vyrábajú v rovnakom závode ako samotné stroje a poskytujú rad výhod: 

  • sú vyrobené špeciálne pre Vaše stroje 
  • podliehajú prísnym normám u výrobcu v oblasti kvality a spoľahlivosti;
  • do originálnych dielov sa rovnako premietajú všetky zlepšenia a inovácie;
  • zaručujúce obnovenie prevozných a užitočných vlastností opravovaného stroja;
  • vzťahuje sa na nich plná záruka (minimálne 1/2 roka);
  • doporučujeme montáž originálnych dielov vykonávať odborným servisom
agra sklad nahradnych dielov
agra sklad

Svojim zákazníkom dôrazne odporúčame používanie originálnych náhradných dielov, nakoľko iba originál Vám zaistí dlhú životnosť stroja a jeho spokojnosť s jeho výkonom. Neoriginálne diely sa môžu opotrebovať skôr a spôsobujú neplánované odstávky strojov.

Ako príklad uvedieme neoriginálne filtračné vložky (nahradzované inými výrobcami), ktoré môžu spôsobiť poškodenie piestovej skupiny, poškodenie ložísk a puzdier, hriadeľov, ozubených kolies či lamiel a práve tieto diely sú pre činnosť stroja veľmi dôležité. Takéto problémy sa Vám môžu vyskytnúť pri neoriginálnych náhradných dieloch ako aj pri nesprávnych pravidelných údržbách stroja.

Originálne náhradné diely sú navrhnuté, vyrobené, testované a certifikované výrobcom tak, aby Vaše stroje kontinuálne podávali maximálny výkon, deň za dňom, rok za rokom.

Kontaktné osoby:

Marcel BULÁK
predaj náhradných dielov   tel.: +421 907 872 844     e-mail: predajnd@agra.sk

Pavol HLAVÁČ
predaj náhradných dielov   tel.: +421 908 274 790     e-mail: hlavac@agra.sk